Y144710R0000Q9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y144710R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1496580
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 2W ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS