MAL205055223E3
MFR.Part #
MAL205055223E3
JLCPCB Part #
C1613628
Package
Plugin,D40xL55mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 16V 20mm 22000uF 29mΩ@100Hz 40mm 55mm 5A@100Hz 插件,D40xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS