MAL204866472E3
MFR.Part #
MAL204866472E3
JLCPCB Part #
C1603495
Package
Plugin,D18xL37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.72A@100Hz 18mm 25V 37.5mm 4000hrs@105℃ 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL37.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS