MAL204864332E3
MFR.Part #
MAL204864332E3
JLCPCB Part #
C1598581
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10V 12.5mm 1A@100Hz 3000hrs@105℃ 3300uF 5mm 68mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS