MAL204833682E3
MFR.Part #
MAL204833682E3
JLCPCB Part #
C1599764
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.35A@100Hz 16mm 27mm 4000hrs@105℃ 6.3V 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS