UMV1V220MFD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMV1V220MFD1TE
JLCPCB Part #
C1668700
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 2.5mm 22uF 35V 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS