RN55E80R6DBSL
MFR.Part #
RN55E80R6DBSL
JLCPCB Part #
C1429474
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors