MAL202144153E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL202144153E3
JLCPCB Part #
C1235627
Package
Plugin,D21xL38mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 15000uF 2.25A@100Hz 21mm 22.5mm 38mm 54mΩ@100Hz 8000hrs@85℃ ±20% 插件,D21xL38mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS