MAL202135151E3
MFR.Part #
MAL202135151E3
JLCPCB Part #
C1584763
Package
Plugin,D6xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 1.7Ω 150uF 168mA@10kHz 16V 2500hrs@85℃ ±20% Plugin,D6xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS