MAL203135151E3
MFR.Part #
MAL203135151E3
JLCPCB Part #
C1596812
Package
Plugin,D6.5xL18mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 150uF 16V 18mm 200mA@100Hz 3000hrs@85℃ 插件,D6.5xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS