MAL202126101E3
MFR.Part #
MAL202126101E3
JLCPCB Part #
C1854057
Package
Plugin,D6xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2Ω 100uF 10mm 150mA@100Hz 2500hrs@85℃ 25V 6mm ±20% 插件,D6xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS