MAL202125222E3
MFR.Part #
MAL202125222E3
JLCPCB Part #
C1854045
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.04A@100Hz 12.5mm 16V 2200uF 30mm 8000hrs@85℃ 95mΩ ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS