M70Y501KB25
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M70Y501KB25
JLCPCB Part #
C6586427
Package
Plugin
Description
20 500mW 500Ω ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS