M55342K12B15E0RWSV
MFR.Part #
M55342K12B15E0RWSV
JLCPCB Part #
C4298086
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 15kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount