ERJU3RD2001V
MFR.Part #
ERJU3RD2001V
JLCPCB Part #
C543849
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS