M55342K12B10E0RT1V
MFR.Part #
M55342K12B10E0RT1V
JLCPCB Part #
C4107112
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount