M55342K11B28E0RWSV
MFR.Part #
M55342K11B28E0RWSV
JLCPCB Part #
C3915034
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 28kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount