SG73P1ETTP1R43F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1R43F
JLCPCB Part #
C3924650
Description
-55℃~+155℃ 1.43Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS