M55342K08B470DRT0V
MFR.Part #
M55342K08B470DRT0V
JLCPCB Part #
C4339662
Package
2010
Description
-65℃~+150℃ 470Ω 800mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount