M55342K08B121ERTSV
MFR.Part #
M55342K08B121ERTSV
JLCPCB Part #
C4259328
Package
2010
Description
-65℃~+150℃ 121kΩ 800mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount