M55342K08B100ERTSV
MFR.Part #
M55342K08B100ERTSV
JLCPCB Part #
C4062943
Package
2010
Description
-65℃~+150℃ 100kΩ 800mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount