M55342K06B523DMWSV
MFR.Part #
M55342K06B523DMWSV
JLCPCB Part #
C4002297
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 523Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount