M55342E06B205BRWS
MFR.Part #
M55342E06B205BRWS
JLCPCB Part #
C3956205
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 205kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount