M55342K06B10G0RTSV
MFR.Part #
M55342K06B10G0RTSV
JLCPCB Part #
C4027315
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 150mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0705 Chip Resistor - Surface Mount