M55342K04B30G0PT0V
MFR.Part #
M55342K04B30G0PT0V
JLCPCB Part #
C4179714
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 30Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1505 Chip Resistor - Surface Mount