M55342K04B10E0PT0V
MFR.Part #
M55342K04B10E0PT0V
JLCPCB Part #
C4040746
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 150mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount