M55342K03B750ARWS
MFR.Part #
M55342K03B750ARWS
JLCPCB Part #
C3927469
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 200mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount