M55342K04B750ARWS
MFR.Part #
M55342K04B750ARWS
JLCPCB Part #
C4305385
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount