SIJH600E-T1-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SIJH600E-T1-GE3
JLCPCB Part #
C3289444
Package
PowerPAK-5(8x8)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.15mΩ@7.5V 212nC@10V 3.3W 373A 4V 60V 78pF 9.95nF N-Channel PowerPAK-5(8x8) MOSFETs ROHS