T93YA103KT20
MFR.Part #
T93YA103KT20
JLCPCB Part #
C3250061
Package
SIP-3P,9.7x5mm
Description
10kΩ 21 500mW ±10% ±100ppm/℃ SIP-3P,9.7x5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS