CR023320F
MFR.Part #
CR023320F
JLCPCB Part #
C4152928
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS