M55342H06B777ARWS
MFR.Part #
M55342H06B777ARWS
JLCPCB Part #
C3999602
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 777Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount