P0805Y1151BGT
MFR.Part #
P0805Y1151BGT
JLCPCB Part #
C4268619
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS