M55342H06B20E0RWS
MFR.Part #
M55342H06B20E0RWS
JLCPCB Part #
C4216014
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 20kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount