M55342H06B15E0RWS
MFR.Part #
M55342H06B15E0RWS
JLCPCB Part #
C4145135
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 15kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount