M55342H05B13J0RWS
MFR.Part #
M55342H05B13J0RWS
JLCPCB Part #
C4303647
Package
2208
Description
-55℃~+150℃ 13Ω 225mW Thin Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 2208 Chip Resistor - Surface Mount