M55342H03B15E0RWS
MFR.Part #
M55342H03B15E0RWS
JLCPCB Part #
C4219301
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount