M55342H02B28E0RWS
MFR.Part #
M55342H02B28E0RWS
JLCPCB Part #
C4145571
Package
0505
Description
-55℃~+150℃ 125mW 28kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount