M55342H02B10E0RWS
MFR.Part #
M55342H02B10E0RWS
JLCPCB Part #
C4104278
Package
0505
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount