M55342E12B62E0RWS
MFR.Part #
M55342E12B62E0RWS
JLCPCB Part #
C4013686
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 62kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount