M55342E12B20E0RWS
MFR.Part #
M55342E12B20E0RWS
JLCPCB Part #
C3912496
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 20kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount