M55342E08B11E0RWI
MFR.Part #
M55342E08B11E0RWI
JLCPCB Part #
C4002532
Package
2010
Description
-65℃~+150℃ 11kΩ 800mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS