M55342E06B15E0PT5
MFR.Part #
M55342E06B15E0PT5
JLCPCB Part #
C4057524
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 15kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount