M55342E06B10E0PT5
MFR.Part #
M55342E06B10E0PT5
JLCPCB Part #
C4033283
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 150mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount