M55342E04B298BRWS
MFR.Part #
M55342E04B298BRWS
JLCPCB Part #
C4007011
Description
-55℃~+150℃ 150mW 298kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount