M55342E04B149BRTS
MFR.Part #
M55342E04B149BRTS
JLCPCB Part #
C4169336
Description
-55℃~+150℃ 149kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount