M55342E01B50E0RWS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342E01B50E0RWS
Description
50kΩ 50mW ±1% ±25ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS