RN70E2001FRSL
MFR.Part #
RN70E2001FRSL
JLCPCB Part #
C1811313
Description
-65℃~+175℃ 2kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors