M39003/09-0336H
MFR.Part #
M39003/09-0336H
JLCPCB Part #
C4985345
Package
Plugin,D7.3xL17.4mm
Description
-55℃~+125℃ 130mΩ 20V 33uF ±10% 插件,D7.3xL17.4mm Tantalum Capacitors