LTO100FR0510JTE3
MFR.Part #
LTO100FR0510JTE3
JLCPCB Part #
C3518482
Description
-55℃~+175℃ 100W 51mΩ Thick Film Resistor ±5% ±900ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS